Medya Okulu Çizelgesi

      Medya Akademisi 1. Hafta Ders Programı

NOKİŞİLERDERSLERSALIÇARŞAMBAPERŞEMBE
1Mehmet Lütfi ArslanMedya Okur Yazarlığı

                  –
15.00-17.00

             –
2Salih Zeki MeriçYazar ve Editörlük

                  –


                  –


            –
3Selahaddin KocaaslanDiksiyon ve Hitabet

                  –


                  –


            –
4Hamza UğurluBeden Dili

                  –


                   –


             –
5Ebubekir
Kalkan
Kurumsal İletişim

                  –


                  –


            –
6Muhammed Yasin TürkyılmazFilm Analizi

                  –


                   –
10.45-12.30
7Beytullah DemircioğluDış Politika Yayımcılığı

                 –


                   –


             –
8Semih Taneri



Görselliğin Tanımı

            –


              –


         –

      Medya Akademisi 2. Hafta Ders Programı

NOKİŞİLERDERSLERSALIÇARŞAMBAPERŞEMBE
1Mehmet Lütfi ArslanMedya Okur Yazarlığı

                  –
15.00-17.00

             –
2Salih Zeki MeriçYazar ve Editörlük
10.30-12.30                   


                  –


            –
3Selahaddin KocaaslanDiksiyon ve Hitabet

                  –


                  –


            –
4Hamza UğurluBeden Dili

                  –


                   –
10.30-12.30
5Ebubekir KalkanKurumsal İletişim

                  –


                  –


            –
6Muhammed Yasin TürkyılmazFilm Analizi

                  –


                   –


           –
7Beytullah DemircioğluDış Politika Yayımcılığı

                 –


                   –


             –
8Semih Taneri



Görselliğin Tanımı

            –


              –


         –

                 Medya Akademisi 3. Hafta Ders Programı

NOKİŞİLERDERSLERSALIÇARŞAMBAPERŞEMBE
1Mehmet Lütfi ArslanMedya Okur Yazarlığı

                  –



             –
2Salih Zeki MeriçYazar ve Editörlük

              –                  


                  –


            –
3Selahaddin KocaaslanDiksiyon ve Hitabet10.30-12.30

                  –


            –
4Hamza UğurluBeden Dili

                  –


                   –


         –
5Ebubekir KalkanKurumsal İletişim

                  –
10.30-12.30

            –
6Muhammed Yasin TürkyılmazFilm Analizi

                  –


                   –


          –
7Beytullah DemircioğluDış Politika Yayımcılığı

                 –


                   –
10.30-12.30
8Semih Taneri



Görselliğin Tanımı

            –


              –


         –

               Medya Akademisi 4. Hafta Ders Programı

NOKİŞİLERDERSLERSALIÇARŞAMBAPERŞEMBE
1Mehmet Lütfi ArslanMedya Okur Yazarlığı

                  –



             –
2Salih Zeki MeriçYazar ve Editörlük10.30-12.30

                  –


            –
3Selahaddin KocaaslanDiksiyon ve Hitabet

               –
10.30-12.30

            –
4Hamza UğurluBeden Dili

                  –


                   –


         –
5Ebubekir KalkanKurumsal İletişim

                  –


                –


            –
6Muhammed Yasin TürkyılmazFilm Analizi

                  –


                   –


          –
7Beytullah DemircioğluDış Politika Yayımcılığı

             –


                   –


             –
8Semih Taneri



Görselliğin Tanımı

            –


              –
10.30-12.30

Erkam Akademi II. Altın Medya Okulu

Temel Eğitimler

-Yeni Medya (Ebubekir Kalkan)

Düşünce Metodolojisi (Halid Serhan)

-Medya Okur Yazarlığı (M.Lütfi Arslan)

-Fotoğrafçılık (H.İbrahim Kurucan)

-Diksiyon ve Güzel Konuşma (Selahaddin Kocaaslan)

Yeni Medya Atölyesi

-Web Tasarımı

-Görselliğin Dili (Semih Taneri)

-Sosyal Medya Yönetimi (İbrahim Özkahya)

Kısa Film Atölyesi

-Filmlerin Psikanalitik İncelemesi (Muhammet Türkyılmaz)

Yazarlık Atölyesi

-Editörlük (Salih Zeki Meriç)

-Yazarlık (Süleyman Ragıp Yazıcılar)

-Röportaj ve Mülakat (Salih Yüzgenç)

8 Hafta sonunda her atölye bir “çıktı” sağlayacaktır.

Fotoğrafçılık Atölyesi

-Fotoğraf Teknikleri (Halil İbrahim Kurucan)